Jump to content

zanimjiva situacija...


igor0069

Preporučene objave

vecer svima...

imam hitnu molbu za savjet....

danas mi je pauk digao auto... zanimljivo je da blokirani auti su bili od moje mame i od njenog kolege sa posla... dakle njima nisam smetao jer oba dvoje su tocno znali gdje me mogu naci ako trebaju otici...

Zanima me dali se ja mogu zaliti i eventualno dobiti natrag tih 500 kn sta sam platio... hvala vam unaprijed na pomoci!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jeste li sigurni da niko nije zvao policiju ili da je temelj postupanja bio zagrađivanje drugog vozila?

 

svakako više nemate pravo na povrat novca. nećete biti evidentirani u prekršajnoj evidenciji. potvrda o naplaćenoj novčanoj kazni koju ste dobili od policijskog službenika služi samo za kontrolu naplate novčanih kazni.

 

nema prekršajnog postupka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa ja mislim da stvar nije bas tako jednostavna, ali obzirom da je ceh placen prica je gotova.

 

u sredjenim drustvima, kao npr u engleskoj, na privatnom parkiralistu stoji natpis o cijeni uklanjanja vozila.

Siguran sam da to ovdje nije bio slucaj isto kao sto sam siguran da je 500kn beskrajno drzak iznos koj ama bas nicim nije utemeljen.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

policijski službenik (ili sutra prometni redar) će sebi olakšati posao, neće ulaziti u imovinsko pravne odnose, olakšat će sebi posao i postupiti isključivo po zspc-u. ukoliko posjedujete vozilo mase veće od 2,5 tona koje dizalica pauka ne može podići, a ustrajete da ne želite pomaknuti vozilo da izađe drugo vozilo - rizikujete i kaznenu prijavu. ukoliko odbijete pomaknuti vozilo koje pauk na kraju ipak premjesti dobijate prekršajni nalog iz čl. 32 zspc-a u stjecaju sa nepropisnim parkiranjem.

 

rješenje je vrlo jednostavno - postavite lanac.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija