Jump to content

baka nam je pomahnitala


tashana

Preporučene objave

pozzz,imamo problema sa bakom(tatina mama),baka je u domu na svoje inzistiranje,prije toga smo suprug i ja živjeli s njom skoro 3god i ona je navikla da skačemo svi oko nje.sad je posjećujemo bar jednom tjedno,a ona priča po domu kak uopće ne dolazimo!!!totalno je senilna a opet ovak u razgovoru lucidna,uglavnom,k njoj dolazi jedna mlada gospođa i mota je oko malog prsta.naime mi u centru grada imamo kuću u kojoj je ona 3/4 vl.a tata 1/4.kako se zaštititi da ne ostanemo bez kuće?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

baka ima 79 god,a ponaša se ko razmaženo derište,uvijek je bila onak,samoljubiva,al sad je stvarno pretjerala!neće se javit na tel.kad smo bili kod nje nije htjela pričat s nama!!!

ja sam operirala kralježnicu i imam bebu 20mj i nisam u stanju stalno letit k njoj,tata vozi kamion,to sve govori...

dal postoji kakva opcija da joj netko bude skrbnik?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

žurno neka njen sin vaš tata pokuša dogovoriti ugovor o dosmrtnom ili bar doživotnom uživanju te uknjižbu i prijenos prava vlasništva njene imovine. Može i oporuka. Paziti na formu oporuke. Bake se često ponašaju prema vašem opisu, pogotovo ako su uvjerene da ste ih vi otpisali i zato poslali u dom pa se na neki način inate s onim što imaju i toga su jako svjesne, pa postoji sasvim izgledna mogućnost i pogoršanja stanja. :hekla:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija