Jump to content

Prigovor


jumanji

Preporučene objave

1.Evo neki dan vračam se s posla kad ono mjere brzinu.Stop , vozili ste 73 km/h a dozvoljeno 50.

2.Kad je skužila da sam popio brzinu je zaboravila i luftbalon,naravno 1,03.Privremeno oduzimanje na 5 dana 2,000,00 kn kazna i 9 mj. vozačka.

Sad bi pitao ima li smisla za prigovor, ne da se vozačka ne oduzme nego kazna smanji na 3 mjeseca jer inače letim s posla.

P.S. Kako se piše prigovor?

Hvala :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jumanji je napisao:

1.Evo neki dan vračam se s posla kad ono mjere brzinu.Stop , vozili ste 73 km/h a dozvoljeno 50.

2.Kad je skužila da sam popio brzinu je zaboravila i luftbalon,naravno 1,03.Privremeno oduzimanje na 5 dana 2,000,00 kn kazna i 9 mj. vozačka.

Sad bi pitao ima li smisla za prigovor, ne da se vozačka ne oduzme nego kazna smanji na 3 mjeseca jer inače letim s posla.

P.S. Kako se piše prigovor?

Hvala :-(

 

Primjer prigovora sam Vam poslao na mail adresu!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da ne otvaram novu temu,

Dobio sam kaznu za prometni prekršaj+alkohol 5.000 kuna (za svaki prekršaj sam dobio minimalnu kaznu,

ali 5 soma kuna nije malo) pa mislim pisati prigovor i zanima me:

1. Da li sutkinja može smanjiti kaznu i ispod minimalne zakonske

2. Da li može ona povećati kaznu kad podnesem prigovor (i jel znate ako se to ikad desilo)

Inače se prekršaj desio u šestom mjesecu tako da je po novom zakonu..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

BibiBibi je napisao:

da ne otvaram novu temu,

Dobio sam kaznu za prometni prekršaj+alkohol 5.000 kuna (za svaki prekršaj sam dobio minimalnu kaznu,

ali 5 soma kuna nije malo) pa mislim pisati prigovor i zanima me:

1. Da li sutkinja može smanjiti kaznu i ispod minimalne zakonske

2. Da li može ona povećati kaznu kad podnesem prigovor (i jel znate ako se to ikad desilo)

Inače se prekršaj desio u šestom mjesecu tako da je po novom zakonu..

 

>>Koliko sam čitao :kavica: druge slične slučajeve veću kaznu nečeš sigurno dobiti. Svrha prigovora je da se slučaj prebaci na sud, a potom tamo da se eventualno kazna smanji ili čak da Vas sudac oslobodi od plaćanja kazne!<<

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija