Jump to content

fiktivni premještaj - posudba djelatnika


tara07

Preporučene objave

zaposlenik sam velikog društva koje u svom vlasništvu ima nekoliko manjih društava.

Moj direktno nadređeni, a u suglasnosti s

Upravom ,želi iz vrlo kompliciranih razloga, dati mi otkaz iz sadašnje firme i privremeno me zaposliti u drugoj (dakle društvu kćeri), a bez ikakve promjene po pitanju obavljanja sadašnjih poslova.

Po ispunjenju određenih uvjeta, ponovno bi me zaposlio u sadašnje društvo.

Premještaj je nužan drugom društvu radi dobivanja određenih dozvola za rad.

 

Kako nisam zadovoljna sa zavrzlamama u koje me moj poslodavac dovodi te obzirom da nemam izbora nego usuglasiti se sa 'fiktivnim' premještajem, imam dva pitanja za cijenjene forumaše pravnike, poznavatelje Zakona o radu:

 

- da li imam pravo na otpremninu iz sadašnjeg društva ( ima li moj poslodavac obvezu ili pravo na isplatu iste)

 

- imate li kakav savjet po pitanju ovog premještaja.

 

Unaprijed se zahvaljujem na svakom odgovoru...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

poslodavac ima obvezu isplate otpremnine u slučaju da vam otkazuje ugovor o radu nakon min. dvije godine neprekidnog rada (osim u slučaju otkaza uvjetovanog ponašenjem radnika) i to najmanje u iznosu jedne trećine mjesečne prosječne plaće ostavarene u tri mjeseca prije prestanka ugovora za svaku navršenu godinu rada.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

imam pitanje, takodjer vezano za premjestaj, ali ovog puta unutar drzavne sluzbe - iz jedne u drugu instituciju.

naime, premjestena sam bez pitanja, naravno i dobila rjesenje u kojem stoji:

"premjesta se danom xy, na odredjeno vrijeme do sest mjeseci, po potrebi sluzbe, radi povecanog obima posla"

 

placa mi je nepromjenjena i sve ostaje kao da radim tamo gdje sam prosla i natjecaj i vjezbenicki i ......

medjutim na novom radnom mjestu ocekuju da ja ostanem dulje od 6 mjeseci sto ne zelim.

dalje, posao na koji sam premjestena nema nikakve veze s mojom strukom, znanjima, cak ni prethodnom radnom mjestu. uletila sam u kaos.

 

inace se ovakve stvari pod normalno dogadjaju kod "nas", danas si tu sutra negdje dalje. ali svi su se vratili a prema svemu sto se do sada oko ovog dogadjalo, mene se rjesavaju - nema otkaza, smanjivanje broja zaposlenika, sve je zadovoljeno osim cinjenice da se igraju s mojim zivotom.

 

kako sam tek neki dan dobila rjesenje, zelim se zaliti i tu trebam pomoc.

kako sastaviti zalbu a da pritom ne ugrozim povratak u maticnu instituciju, ili jos gore ostaviti bilo kome mogucnost otkaza i sl.

 

 

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija