Jump to content

Nalet na divljač - divljač se udaljila


Justitiaest

Preporučene objave

Evo, toliko puta se pisalo o slučajevima kada vozilom naletite na divljač, pa da možda malo proširimo temu, jer se i to zna često dogoditi.

Naime, upravljajući automobilom, naletio sam prednjim dijelom na zeca, kojeg sam udario, a koji se udaljio nakon toga iz smjera dolaska. Tom prilikom mi je na automobilu nastala materijalna šteta. Izašao je lovočuvar nadležnog lovačkog društva i policija.

Što dalje?

Lovočuvar negira isplatu štete jer se divljač u ovom slučaju udaljila.

Policijski službenici konstatirali su isto to, s time da su na mom vozilu nađeni tragovi dlake životinjskog porijekla.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

I mene je lupila divljač, i to srna.Jednu sam izbjegao a druga je malo kasnila i lupila me u zadnji branik.Naravno, probušila mi je branik ali srnu nisam našao.Policiju sam zvao, oni su napravili svoj uviđaj, uslikali, jer se vidjela dlaka a onda sam morao sam naći tko gospodari lovačkim društvom.Naravno, lovačko društvo je bilo osigurano za takve namjene te mi je od strane njihova procjenitelja, evidentirana šteta koja mi je uz male poteškoće u cijelosti plaćena.Zato ne vidim razloga zašto osig.društvo i Vama ne bih platilo štetu, jedino ako niste na vrijeme reagirali da Vam procjenitelj os.društva procjeni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija