Jump to content

Stan i kredit


DALMATINO

Preporučene objave

Bivša supruga je napustila stan za koji ja plaćam kredit i otišla kod svojih roditelja.Dok sam bio na poslu iznijela je dio zajedničkih pokretnina.Pošto sam terenac kako nebi iznijela i ostale stvari promijenio sam bravu.Na sudu o pokretninama branio sam se sam i podijelili smo pokretnine.Iza toga javila se samo jednom i ljutito rekla da ostavim ključ u sandučiću i poklopila slušalicu-ja ga tamo nisam ostavio jer je bila nekulturna pri javljanju.Iza toga pošto je prošao rok zatražila je ovrhu koja nije provedena jer smo se u međuvremenu sudili oko skrbništva nad djetetom a nastupili su i godišnji odmori pa je sve stalo.Ja sam angažirao novog odvjetnika u vezi podjele nekretnine-stana tek nakon 6 mjeseci od mijenjanja brave (jer me je u međuvremenu prvi odvjetnik prevario jer je nagodbu usmeno dogovarao s drugom stranom!!!)i zatražio da mi ona plaća polovicu rata kredita.Njen dio pokretnina je još u stanu i nakon tek moje prve nedavne ponude da preuzme ključ od prije mjesec dana (a nakon 7 mjeseci od mojeg mijenjanja brave na vratima).Imam li pravo tražiti isplatu polovine rata za period dok joj je ometen posjed promjenom brave (7 mjeseci)koju sam izvršio zbog odnošenja dijela pokretnina i prije podjele bračne stečevine?P.S.pri podjeli priznala je da je iznijela dio stvari što je vidljivo na spisku kod nagodbe gdje na početku nije navela te stvari a kasnije jeste i pripale su njoj?Odvjetnik mi kaže da su mi šanse za taj period 30:70% u njenu korist.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija