Jump to content

trebamo dobrog i lukavog odvjetnika za borbu protiv banke, varaždin


polly30

Preporučene objave

za fiduciju potrbno sačiniti ugovor.

ako ste vratili dug po ugovoru trbalo bi biti vračeno i vlasništvo .

ako niste vratili dug neće vam pomoći ni odvjetnik.

vračanje duga moguće uplatnicama ili priznanjem primatelj.

inače nakon dospjelosti cijelog duga ako ga ne isplatite fiducijski vlasnik nekretninu može prodati kom hoće i namiriti se.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bovu je napisao:

za fiduciju potrbno sačiniti ugovor.

ako ste vratili dug po ugovoru trbalo bi biti vračeno i vlasništvo .

ako niste vratili dug neće vam pomoći ni odvjetnik.

vračanje duga moguće uplatnicama ili priznanjem primatelj.

inače nakon dospjelosti cijelog duga ako ga ne isplatite fiducijski vlasnik nekretninu može prodati kom hoće i namiriti se.

 

Sve što ste napisali stoji i u redu je to , ja sam jako dobro informirana o tome, ali stvar je u tome da su ugovori iako je to banka oprostite na izrazu šlampavo napravljeni pa bih htjela da ih jedna stručna i pravna osoba pogleda i onda da mi kaže da se ne može ništa učiniti. Jer ja ću se boriti za ono što je moje pa i ako je jedan naprama sto jer nije u redu to što su učinili i zato trebam čvrstog i jakog odvjetnika sa voljom da nam pomogne. Ne želim o detaljima preko foruma.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bovu je napisao:

za fiduciju potrbno sačiniti ugovor.

ako ste vratili dug po ugovoru trbalo bi biti vračeno i vlasništvo .

ako niste vratili dug neće vam pomoći ni odvjetnik.

vračanje duga moguće uplatnicama ili priznanjem primatelj.

inače nakon dospjelosti cijelog duga ako ga ne isplatite fiducijski vlasnik nekretninu može prodati kom hoće i namiriti se.

 

Sve što ste napisali stoji i u redu je to , ja sam jako dobro informirana o tome, ali stvar je u tome da su ugovori iako je to banka oprostite na izrazu šlampavo napravljeni pa bih htjela da ih jedna stručna i pravna osoba pogleda i onda da mi kaže da se ne može ništa učiniti. Jer ja ću se boriti za ono što je moje pa i ako je jedan naprama sto jer nije u redu to što su učinili i zato trebam čvrstog i jakog odvjetnika sa voljom da nam pomogne. Ne želim o detaljima preko foruma.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija