Jump to content

Internet usluge (hosting) i računi


mariozg

Preporučene objave

Pozdrav.

 

Zanima me kako se regulira plaćanje usluga web hostinga ili hostinga servera za igre.

 

Naime planiramo zakupiti server u nekoj od domaćih ili inozemnih tvrtki i zanima me da li je dovoljno imati račun od plaćanja tog servera i uz to priložiti račune izdane za usluge koje ćemo nuditi putem tog servera (web hosting ili hosting game servera) ili trebamo imati nekakav poseban ugovor sa tvrtkom od koje zakupljujemo server u kojemu je definirano da mi nudimo takvu uslugu?

 

Dobio sam oprečne informacije u vezi toga pa bih molio da mi netko jednostavno odgovori.

 

Ujedno me zanima izdavanje računa za ovakvu uslugu.

Može li se račun izdavati isključivo u elektroničkom obliku, dakle slanjem putem e-maila, odnosno - da li je dovoljno staviti uvjete poslovanja, koje korisnik mora prihvatiti kod narudžbe, a u kojima stoji kako korisnik prihvaća da mu se račun šalje u elektroničkom obliku.

 

Sve ovo pitam jer smo "friški" u poslovanju i ne znam kako zakon definira ove stvari... trebam li posebno opravdavati na koji način mi to nudimo usluge hostinga i sl. ili je dovoljno imati taj račun od strane hosting kompanije?

 

Hvala unaprijed!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija