Jump to content

Sanacija i rekonstrukcija krovista


Karota

Preporučene objave

vlasnica sam stana na zadnjem katu u stambenoj zgradi u sirem centu Zagreba.Zgrada je iz 1939. godine i ima 12 stanova. S obzirom da je kroviste u jako losem stanju, susjedni stan i ja smo se dogovorili da cemo sanirati krov zgrade u zamjenu za dio tavanskog prostora (tavan ima 60 m2, svaki od nasa dva stana bi dobio po 20m2, a 20m bi ostalo za spremista).Dobili smo lokacijsku dozvolu, dakle suglasnost stanara i sve potrebne dozvole za projekt koji ukljucuje sanaciju i rekonstrukciju (podizanje) krova te izradu 8 novih spremista (mi smo se nasih odrekli a stanovi u podrumu isto, tako da umjesto 12 imamo 8 spremista koja su za 30 cm manja od prijasnjih). Jedan stan u podrumu je vlasnistvo grada Zagreba, te su oni takoder dali suglasnost za lokacijsku dozvolu. Zgrada nije etazirana.Zanima me na koji nacin je najbolje regulirati pravno-imovinske odnose sa stanarima koji trebaju biti rjeseni za ishodenje gradevinske dozvole?Kojom vrstom ugovora, zajednicki ili pojedinacno?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija