Jump to content

Kako do pravde 2


fir

Preporučene objave

Posjedujem obrt 13godina i na nagovor mame i ostale familije ulazim sa bratom u posao 2001 te te u njegov obrt do 2006 ulažem svojih 350,000kn (ništa papirnato jer šta ćemo pa braća smo) kako je kroz vrijeme taj posao otišao u krasni k. izlazim iz posla bez ikakvih zahtjeva .Prije mjesec dana je brat prodao imovinu tog obrta za vrijednost nekih 5,000,000kn a ja kao da ne postojim na upit da se mene isplati tvrdi da ne može sad, nego nakon ulaganja u novi posao će mi isplatiti iz dobiti.Šta mi je ćiniti?Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne znam zašto ste stavili ovo u kazneni forum, osim ako mislite pokretati neki eventualni kazneni postupak.

 

Dakle ako ste s bratom imali zajednički obrt, onda bi se moglo govoriti o nekom kaznenom djelu.

 

Ako Vas zanima nešto drugo, prebacit ćemo u drugi forum gdje će se adekvatnie raspravljati (npr. o mogućnosti naplate)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ultra je napisao:

Ukoliko ste s bratom imali zajednički obrt i zatim temeljem Odluke o istupanju iz ortakluka niste naveli da išta potražujete,od dana kada ste istupili iz zajedničkog obrta, to je samo bratov obrt pa je temeljem toga i sva imovina obrta njegova.Znači,nema osnove za tužbu.

#OOPS#ga, baš sam glupa naivčina ,hvala :tuzan:
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija