Jump to content

Udario pješaka


somot

Preporučene objave

Dobar dan svima!

 

Prije par dana udario sam pješaka na pješačkom prjelazu.Vozio sam u koloni 30 kmh, bila je noć, kiša, on je bio obučen i tamnu odjeću i imao je kišobran. Jednostavno ga nisam vidio. Zadobio je prijelom noge( teške tjel. oz.)Alkotest je bio negativan, uzeli su mi krv kasnije na prvoj pomoći.Pitanje je; da li u ovakvim slučajevima rade i test na droge? Da li bi test mogao bit pozitivan na THC iako je od zadnje konzumacije prošlo 2 dana,ne znam... Koje su posljedice? Osim OGROMNE grižnje savjesti...

 

Pozdrav S :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dobit će te samo redovnu kaznenu prijavu po čl. 272. st. 2. KZ-a. THC se neće pronaći. Tragova ima u vašim vlasima kose i noktima, ali to se u nas još ne radi.

 

Oštećeni će dobiti odštetu od vašeg osiguravajućeg društva. Priznajte grešku jer svako vaše poricanje ide na ruku vašem osiguravatelju, a njegovim odbijanjem raste opasnost da će vas oštećeni tužiti privatnom tužbom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ajme sad mi je već lakše!Doslovno sam posijedio u zadnjih par dana...

Bilo kakvo poricanje bi bila notorna glupost, desilo se što se desilo, ja mogu samo žalit. Sud nek kaže što mora.Svaki dan idem kod čovjeka u bolnicu,nemam riječi kojima mogu opisat koliko mi je žao.Kažu da če bit dobro.To je najbitnije.

 

Petpetica hvala! Pozdrav S

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija