Jump to content

povrat PDV-a


Leonarda_

Preporučene objave

Poštovani,molim pomoć.

Zaposlena sam u d.O.o. i moje poduzeće ima veći pretplaćeni porez po ulaznim računima od plaćenog poreza po izlaznim.

Ono što mene zanima jest što ja moram dostaviti poreznoj upravi da bi mi izvršila povrat preplaćenog PDV.

Isto tako budući da moje poduzeće ima obvezu po neplaćenim doprinosima dali je moguće dopisom navesti poreznu upravu da izvrši preknjižavanje pretplaćenog PDVa na konto poreza i prireza kako bi djelatnici dobili povrat poreza?

 

Unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Leonarda_ je napisao:

Poštovani,molim pomoć.

Zaposlena sam u d.O.o. i moje poduzeće ima veći pretplaćeni porez po ulaznim računima od plaćenog poreza po izlaznim.

Ono što mene zanima jest što ja moram dostaviti poreznoj upravi da bi mi izvršila povrat preplaćenog PDV.

Isto tako budući da moje poduzeće ima obvezu po neplaćenim doprinosima dali je moguće dopisom navesti poreznu upravu da izvrši preknjižavanje pretplaćenog PDVa na konto poreza i prireza kako bi djelatnici dobili povrat poreza?

 

Unaprijed zahvaljujem

 

Dakle, pitam se kako je to poduzeće dosad poslovalo..

 

Ovako - podnijet ćete obrazac PDV na kojem ćete naznačiti da želite povrat.

 

Porezna je svakako po OPZ-u dužna prvo podmiriti dugove (doprinose ovaj put) pa tek onda vratiti razliku na vaš ž-r. , tako da je zahtjev suvišan.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija