Jump to content

Tatin sin


ibohovic

Preporučene objave

Imao sam u subotu oko ponoći tešku prometnu nesreću gdje mi je klinac prošao kroz crveno svjetlo ( svjedoci potvrdili, hvala Bogu, Policija bila i napravila uviđaj ) Došao tatica od klinca i počeo mi valjati fore kako radi u ministarstvu... dok smo mi čekali policiju koja vrši očevid.

 

Automobili su i moj i njegov oba totalno razbijeni.

Sada čitam Europsko izvješće o nesreće i vidim kako nismo i ja i on dobro ispunili isto da postoje neke greške. Jer smo sami ispunjavali ga, kada je policija odradila posao s nama. Zanima me dali mi to može stvoriti problem kod naplate štete, postoje svjedoci i zapisnik koji su rekli kako je bilo ali opet se bojim da mi to neće stvoriti probleme.

 

Nadalje - nisam dobio zapisnik o Policije, kakva je procedura oko toga ?

 

Što je sa naplatom odštete - u mom autu je bilo 4 ljudi i svi smo gadno natučeni jer nas je bočno velikom brzinom pogodio. Imate neku preporuku, i dali ste čuli dobro ili loše oko ovih privatinh agencija koji se bave s time.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Najvažnije je izvješće policije koje će te dobiti iznimno brzo jer će "tatica" urigirati.

 

Dalje, drugo po važnosti je izjava koju će vozač morati dati u prostorijama osiguratelja.

 

Zadnje po važnosti je europsko izvješće.

 

U interesu počinitelja je da sve uredno prizna jer samo tako će se oštećeni moći bez problema naplatiti od njegovog osiguravatelja.

 

Za odštetu putnika u vozilu počinitelja, prvo provjerite da li je ugovorena polica za to u polici osiguranja vozila. Ako nije putnici opet imaju pravo na odštetu od Hrvatskog ureda za osiguranje koje će iste iznose regresno potraživati od počinitelja.

 

Ovo sve vrijedi ukoliko je vozač imao položenu kategoriju, bez droga i alkohola.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija