Jump to content

alkohol-


mirko1705

Preporučene objave

pozdrav ljudi dobre volje.

 

Prije malo više od 2 mjeseca vozio sam pod utjecajem alkohola (1,72 promila). Uzeli su mi vozačku dozvolu na 8 dana. sa suda još nisam ništa dobio. ali sada sljedi nastavak...

prije 2 dana su zaustavili kada sam se vraćao doma i opet sam bio pod utjecajem alkohola (1,75 promila). pa me zanima kakva će mi biti kazna? I da li ću te dvije kazne doći zajedno ili će svaka doći posebno. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vasa pitanje je vrlo interesantno!!!!

 

bilo bi jos interesantnije da vas je policija jos jednom zaustavila ali ovaj puta s 1.74 npr i onda da jos jednom s 1.73.

tada bi pred suca stali s fenomenalno konstantnom alkoholiziranoscu i mogli bi tvrditi da je ta koncentracija alkohola za vas normalna.

doista je steta sto nemate jos dvije potvrde :-(

 

takodjer predlazem da pred suca u svakom slucaju izadjete s istom koncentracijom alkohola kako bi mu mogli potvrditi svoje motoricke i intelektualne sposobnosti.

 

 

ps

potvrdu o visini alkohola mozete dobiti besplano na nacin da udjete u policijsku postaju i glasno zavicete na dezurnog "vrati mi vozacku sada ili cu te puknut!"

opisani nacin za dobivanje potvrde mozete dobiti svakom dana u svakoj PP diljem lijepe nase :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija