Jump to content

Molim pomoć - alkohol


vedran27

Preporučene objave

Lijep pozdrav svima, imam molbu jer sam ovdje ćitajući već neka pitanja i odgovore večinu toga shvatio, ali sada nisam više siguran u neke stvari,pa bi rađe postavio pitanje!

Zaustavljen sam od strane prometne policije 09.01.2009. i napuhao sam 1,36 (1,26 tolerancija), te mi je uzeta vozačka na 8 dana, drugih prekršaja nije bilo, dobio sam papir da sam napuhao i papir da mi je oduzeta vozačka, to je sve!

Mene sada zanima,da li ja vozačku mogu podignuti odmah drugi dan,dobijem li neku obavijest da si dođem po vozačku ili ne dobijem nikaku obavijest nego ja samo moram doći po vozačku?

I gdje moram doći po vozačku ako ne dobijem nikakvu obavijest?

I ako smijem još pitati, da li bi mogao napisati molbu (ne žalbu, jer sam svijestan svoje krivice),da mi se umanji kazna za upravljanje vozilima (tj. oduzimanje vozačke) jer radim u yyy službi te mi je ista jako jako potrebna?

Unaprijed se zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Točno 8 dana nakon vremena oduzimanja vozačke dozvole istu možete preuzeti u policijskoj postaji čiji je službenik intervenirao.

 

Doći će Vam prekršajni nalog sa kaznom od 2.000 kuna uvećanom za troškove izdavanja naloga i alkotestiranja.

 

U istom će Vam biti izrečena zaštitna mjera zabrane upravljanja vozilima one kategorije kojom ste upravljali kad ste počinili prekršaj.

 

Obavezno pišite prigovor na prekršajni nalog. Nikakve ranije molbe nemaju smisla. U prigovoru priložite potvrdu o zaposlenju i tražite kraću zaštitnu mjeru.

 

Sud ima ovlast skretiti je na jedan mjesec.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija