Jump to content

savjet


predrag088

Preporučene objave

Dobar dan svima zelim...

 

Ja bi zamolio ako mi mozete pomoci da mi se bilo ko obrati..

Trenutno sam nastanje u Londonu, gdje zivim i radim..

Prije dvije godine smo investirali veliku sumu novca sa kolegama u izgradnji stambenog objekta u Rijeci.

Do same icijative u vezi gradnje je doslo sto je od mog prijatelja shura( ozenili su dvije sestre) dosao do ideje da se napravi objekat i da tako svi profitiramo sa odredjenim ulaganje , mislim novcanim...

Mi smo ulozili novac iz London za kupovinu zemlje u Rijeci a u stvari njegov shura( koji je nastanjen i zivi u Rijeci) je trebao preko banke da podigne kredit i da pocne samu gradnju..

Medjutim , posto smo mi nastanjeni u Londonu i tako da nismo imali ni vremena da odemo dole da potpisemo papire nego smo njega ovlastili jer je on bio dole nastanjen i jedini je on bio drzavljenin hrvatske u tom trenutku..

Ustvari da vas nedavim, sve je bilo na racun familije,tako mu se i povjerovalo.

Medjutim, doticni gospodin koji je u Rijeci nastanjen i raspolagao sa nasom zemljom, je bankrotirao sa svojim privatnim biznisom i gubi svoj osobni stan za koje mi nista neznamo prdaje nasu zemlju bez naseg pitanja i registira zemlju na nekog koga mi nepoznajemo.Ustvari nista od projekta, nego jednostavno nam je ukrao pare...

Molim vas dali znate nekog dobrog odvjetnika u Rijeci koji bi mogao da preuzme ovaj slucaj..

Unaprijed se zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru

 

Da vas pitam za kaznenu prijavu protiv prevare, jel trebam da angazujem dobrog advokata ili( vec sam pricao sa kantonalnim drzavnim sudom u Rijeci) idem direktno preko drzavnog tuzitelja...

Jer ovaj , ajmo ga tako nazvati `rodjak` u Rijeci je prodao nasu zemlju bez nase saglasnosti..Za koji iznos stvarno neznam, to samo on zna i mi smo to otkrili prije dva mjeseca...Problem je u tome sto mi nismo odmah u startu potpisali zemlju na nase ime nego na njegovo( znam sta ce te misliti--budalo jedna--i to sad sam sebi govorim, ali nemogu sad nista da promjenim, sto je bilo i potpisalo se bilo je,ustvari imamo samo jedan papir na kome smo se podpisali mi iz London-a i on `rodjak`da smo mu dali pare ali to nije ovjereno nigdje kod advokata nego je samo podpisano izmedju nas i njega, sad neznam koliko mi taj papir vrijedi na sudu .

Unaprijed vam hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru i savjetu..

Jeste, bankrotirao je i to pravo,duboko,izgubio je stan i radnju u Rijeci,znam da nema previse smisla ni povratka novca,jedino ako se njegovi smiluje pa prodaju sve sto imaju i vrate novac, ali to je njegov problem...

Ustvari ovo je nasa greska i to najveca sto odmah nismo potpisali u samo pocetku nego smo tek tako prepustili sve njemu, ali ujedno zelim da iznesem pravdu na vidjelo i da se barem sudskim putem njemu stane ukraj ako nije spreman da vrati novac posto ga nema...

Ako znate nekog dobrog advokata, molim vas moze te li mi ga preporuciti.

Unaprijed se zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Preporuka za odvjetnike je u dijelu foruma "ponuda i potražnja". Tu korisnici evnetualno mogu sugerirati odvjetnike.

 

Inače za kaznenu prijavu Vam ne treba odvjetnik, več istu možete sami podnijeti (to ste očito uradili kada ste razgovarali s državnim odvjetnikom?).

 

Onaj "papir" jest dokaz, bez obzira na to što nije ovjeren kod javnog bilježnika

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija