Jump to content

prekršajna kazna za parkiranje na mjestu za invalide


mariross

Preporučene objave

Dobila sam prekršajnu kaznu u iznosu od 700 kuna jer sam se navodno parkirala na mjestu za invalide u Rijeci,iako ja taj vikend nisam bila doma,odnosno u rijec i auto mi je uredno bio parkiran u mojoj garaži.Zanima me po kojem osnovu oni meni mogu poslati kaznu i kako dokažu da je moj auto uistinu bio parkiran na tom mjestu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vjerovatno Vas se tereti kao vlasnika vozila.

 

U to vrijeme niste bili uz vozilo, te pretpostavljate da je vozilo stajalo u garaži. U to možete biti potpuno sigurni tek ako nitko drugi nema ključeve Vašeg vozila odnosno garaže.

 

Može biti više scenarija od Vaših ukućana do same greške tjela koje je izdalo prekršajni nalog.

 

Predlažem Vam da napravite uvid u spis u tjelu koje je izdalo prekršajni nalog.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mozda je samo tipfeler.

 

na mom autu je neki dan bila kazna za krivo parkiranje ali s jednim krivim slovom (npr ZG111AA umjesto ZG111AB).

djelatnik parkinga kada je provjeravao moju godisnju kartu, provjeravao je "krivu" registraciju, pa me zato i kaznio.

 

zagreb parking ce protiv vlasnika krive tablice napisati opomenu, kaznu i tuzbu .... a vlasnik ce se cuditi kao i vi sada.

 

jedino pametno sto vam jos mogu kazati jest da u ZG u zapisnik stave i opis vozila u prekrsaju.

ako u vasem zapisniku i opis odgovara, onda ste u banani :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija