Jump to content

kako se žaliti?


tomisla

Preporučene objave

ok, to sam napravila

 

radi se o 1PP a na prijavi piše

 

.......imaju pravo prigovora nadležnom prekršajnom sudu u roku od 8 dana po primitku odnosno uručenju naloga. Prigovor se podnosi putem ove PU/PP ....

 

dakle,

 

da li idem prekršajnom sudu i predajem žalbu pozivajući se u žalbi na PU/PP ili predajem u toj PU/PP?

 

 

ako predajem na prekršajni sud u zgbu, ako znate gdje se nalazi, lijepo molim i to

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

petpetica je napisao:

Na www.mup.hr imate popis svih policijskih uprava i postaja u RH.

 

Propust MUP-a je što nije ostavljen prostor za upisivanje adrese, a na što su obavezni po Prekršajnom zakonu.

 

hvala, ako dobro razumijem (ispričavam se ako je glupo pitanje ali ovo mi je prvi put da tako nešto radim) trebam žalbu predati na PP a ne na sud?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tako je. Predajte odmah sve priloge koje smatrate da bi Vam bili od pomoći. Prilažu se potvrde o statusu redovnog studenta, potvrde sa zavoda za zapošljavanje o nezaposlenosti, platne liste o minimalnim plaćama, potvrde o zaposlenju na radnom mjestu profesionalnog vozača, molbe direktora za izricanjem što kraće zaštitne mjere zabrane upravljanja itd, itd...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

petpetica je napisao:

Tako je. Predajte odmah sve priloge koje smatrate da bi Vam bili od pomoći. Prilažu se potvrde o statusu redovnog studenta, potvrde sa zavoda za zapošljavanje o nezaposlenosti, platne liste o minimalnim plaćama, potvrde o zaposlenju na radnom mjestu profesionalnog vozača, molbe direktora za izricanjem što kraće zaštitne mjere zabrane upravljanja itd, itd...

 

molbe direktora za izricanjem što kraće zaštitne mjere zabrane upravljanja

 

to zatražim direktora? istina je da mi posao ovisi o vožnji? a što je ako sam samohrana majka? da li i to prolazi? i koji dokument

 

hvala puno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uputa o pravnom lijeku:

 

Protiv ovog Prekršajnog naloga okrivljenik, branitelj i osobe iz članka 192. stavka 2. Prekršajnog zakona imaju pravo prigovora nadležnom prekršajnom sudu u roku od 8 dana po primitku odnosno uručenju ovoga Prekršajnog naloga. Prigovor se podnosi putem ove PU/PP u dva istovjetna primjerka.

 

 

Za pojašnjenja što koja riječ znači pokušati ovdje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija