Jump to content

Privatna tužba


MarinZG1

Preporučene objave

Ovim putem ne bi o pojedinostima slučaja jer nisu bitne. Zanima me kome se mogu obratiti ukoliko općinsko odvjetnižtvo odbaci moju prijavu, napominjem da je KD stvarno počinjeno ali sumnjam u ispravnost rada općinskog odvjetništva jer osoba protiv koje se vodi postupak je u jednom obliku povezanosti s jako bitnom osobom koja radi u istom općinskom odvjetništvu. Molim pomoć

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

MarinZG1 je napisao:

Zanima me kome se mogu obratiti ukoliko općinsko odvjetnižtvo odbaci moju prijavu, napominjem da je KD stvarno počinjeno ....

 

lijepo preuzmeš progon kako ti piše u uputi, pa će sud onda donijeti ispravnu odluku ako misliš da ju nije donio drž. odvjetnik (a trebao je jer je djelo počinjeno)

 

e, onda bi imao "crno na bijelo" i mogao bi "podebljati" svoju pritužbu višem drž.odvjetniku

u suprotnom, to što ti misliš da je sve kako ti kažeš, da je rješenje o odbačaju doneseno zbog povezanosti određenih osoba, a ne zbog razloga navedenih u zkp-u, u stvarnosti u više od 90% slučajeva ne bude tako..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija