Jump to content

elektrodalmacija


kanavaca

Preporučene objave

ispricavam se jer neznam u koji podforum svrstat moj problem.

naime, nisam duze vrijeme placao racune za potrosenu energiju iz razloga sta mi elektrodalmacija duzi period naplacivala samo skupu struju .

u 1 mjesecu prošle godine tuzili su me i dosla mi je ovrha na koju sam uložio zalbu i naveo da su racuni u zastari.

u 3 mjesecu iste godine ta gospoda su me iskljucila iz elektricne mreze i podnijela kaznenu prijavu da sam se neovlasteno sam prikljucio na elektricnu mrezu , naravno lazu jer to naprosto nije istina.

 

ja i moja obitelj smo skoro godinu dana bez elektricne energije pa vas molim da mi odgovorite na ova pitanja.

 

1. ako je u tijeku sudski postupak oko neplacenih racuna dali me imaju pravo radi istih iskljucit iz elektricne mreze

2. dali ih kazeno mogu gonit radi lazne kaznene prijave koju su podnijeli protiv mene.

3. dali radi navedenih razloga mogu trazit odstetu.

molim vas odgovor jer dosao sam pred zid psihicki i fizicki.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako ste pravomoćno izgubili parnicu, odnosno firma ima pravomoćnu presudu u kojoj stoji da ste dužni, onda sigurno nema zastare.

 

To što ste onda u ovrsi (koja je pokrenuta temeljem te presude) izjavili žalbu nema učinka, odnosno ne odgađa ovrhu.

 

Inače ako i dalje ne plaćate struju, odnosno niste podmirili račune koji sigurno nisu u zastari (npr. zadnjih par mjeseci) ne trebam Vam napominjati da imaju pravo isključiti struju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija