Jump to content

Povrat novca od stomatološke ordinacije


Hrcak_001

Preporučene objave

Prijavljen sam na području od posebne državne skrbi, sin je na mojoj poreznoj kartici prijavljen na Klc.- student

Supruga nezaposlena ali nije navedena u poreznoj prijavi, dali imam pravo na povrat poreza na račun od stomatološke ordinacije koji iznosi 2400, 00 kn?

Navodim da prilikom predaje službenica je iskrižala podatke o računu i vratila mi račun natrag s napomenom da nemam pravo povrata poreza samo onaj dio koji je oporezivan u plači.

 

Molim odgovor

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možete koristiti i sina i suprugu kao uzdržavane članove.Za sina potrebna potvrda sa faxa o redovitom školovanju-u svrhu porezne olakšice.Ako studira izvan PPDS-a koristite normalan koeficijent.Za suprugu potrebna potvrda o nezaposlenosti sa HZZ-a,vjenčani list i potvrda MUP-a o prebivalištu (za dokaz PPDS-a)kako biste koristili uvećani koeficijent.

 

Račun stomatološke usluge koristi kao olakšica za umanjenje porezne osnovice a ne da se iz njega vraća porez.Mora glasiti na Vaše ime i datirati iz 2008.i tada ga možete koristiti za uvećanje osobnog odbitka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija