Jump to content

naknada za prijevoz


marytaylor

Preporučene objave

imam jedno pitanje:

u ugovoru o radu koji je sklopljen na određeno vrijeme u jednoj privatnoj firmi krajem 2008. naznačeno je da imam pravo na naknadu za troškove prijevoza.

nekoliko dana nakon zasnivanja radnog odnosa donjela sam potvrdu asutobusnog poduzeća o visini cijene mjesečne karte za tu relaciju. (20 km od mjesta boravka) na njoj je pisalo da cijena iznosi 1100 kn ali ako je plaćeno gotovinom 30% manje, dakle 770 kn. sve je bilo ok do ovoga mjeseca kada su mi poslodavci uručili pismeni dokument u kojem piše: "Utvrđeno je da je potvrda formalna a ne stvarna, te da ista ne koristi javni prijevoz već svoje osobno vozilo za koje nema prava naknade. Ovime se odobrava paušalni iznos od 260 kn mjesečno. Sve što je do sada primila uračunat će se kao akontacija te do 6. mjeseca 2009. naknada joj neće biti isplaćivana."

 

Da li ono to mogu izvesti na taj način, premda mi u ugovoru piše da ima pravo na naknadu za troškove prijevoza?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija