Jump to content

emotivno zlostavljanje djeteta


zabrinuta25

Preporučene objave

pozdrav

trebam pomoć savjet ili bilo šta ako je netko bio u sličnoj situaciji znači imam curicu od 5 godina već 2 godine sam rastavljena i živimo kod mojih roditelja ja i moja mala curica,i u zadnje vrijeme je počela jako histerizirat kad ju vodim u vrtić i poćela je piškit u krevet s time da je sve to došlo otprilike prije 3 tj najedanput.zanima me dali je moguće da to ima neke veze s rastavom ?po savjetu doktorice najbolje mi je da odem dječjem psihologu što ću otić ali sad bi mi bilo malo lakše ako bi mi netko mogao reć dali je imao takva iskustva .

hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

opisano može imati veze s bilo kojim, za Vaše dijete traumatičnim događajem, koje je doživjelo u posljednje vrijeme; obzirom da ste razvedeni već duže vrijeme, veća je vjerojatnost da se radi o nekoj neugodnosti koju je dijete doživjelo u vrtiću (obzirom da histerizira kad ju vodite u vrtić), nego o zakašnjeloj reakciji na razvod (ali može biti reakcija na ponašanje roditelja, Vaše, njegovo, ili i jednog i drugog); preporučujem Vam da ne nagađate, nego da dijete što prije odvedete dječjem psihologu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

hvala na savjetima i na vlastitim iskustvima uspjela sam rješit problem i uopće mi nije jasno zašto tete u vrtiću nisu htjele reći što se događa ima jedan mali u vrtiću koji je moju malu curicu počupao i rekao da je glupa i potrgao joj je igračku što je nju jako pogodilo.tete su cijelo vrijeme govorile da je sve u redu i da sam ja kriva za to jer mi djete nejde 5 dana u tjednu u vrtić nego 4,mislim da uopće nije u redu da tete ne govore takve stvari jer očito je zbog tog nastao problem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija