Jump to content

Vožnja neregistiriranog vozila - prvi prekršaj


lorena09

Preporučene objave

Nova sam na forumu i pretraživala sam teme ali nigdje nisam našla pravi odgovor na svoje pitanje...

 

dakle ovako,

 

negdje sredinom veljače moj dečko je imao prometnu nesreću i nije nitko mogao doći po njega pa sam ja uzela auto (auto nije vožen jer je bio predviđen za prodaju te nisam znala da nije registriran, a istekao je i tehnički). nakon što sam krenula kući zaustavio me je presretač. oni su nakon uvida zaključili da auto nije registriran, nisu me isključili iz prometa niti skinuli tablice nego mi je policajac rekao da ću proći sa opomenom budući da mi je prvi prekršaj.Nisam dobila od njega nikakav zapisnik ni ništa. U prošli petak mi je na kućnu adresu došlo rješenje da moram platiti 2.000 kuna kazne.

Trebala bi pomoć oko sastavljanja žalbe. I još jedno pitanje, da li je on meni trebao dati zapisnik? I da li da priložim fotokopiju zapisnika od prometne nesreće od dečka da vide da nije bilo toga nebi počinila prekršaj?

 

Puno hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija