Jump to content

kupujem zemljište u vlasništvu grada


neznalica2

Preporučene objave

Situacija je slijedeća, iza moje kuće postoje dva vrta koja su u vlasništvu grada. Jedan je obrađivala moja baka dok je bila živa, znači skoro 40 godina. Drugi vrt koji je odmah do tog prvog vrta je vlasništvu grada i koji gravitira kući koja je tkđ u vlasništvu grada, a u kojoj nitko ne živi. Eh sad ja želim kupiti oba dva vrta. Prvi mogu bez problema, ali me zanima drugi vrt. U gradu su mi rekli da oni prodaju zemlju po toj i toj cijeni. Zanima me ako ja zatražim da mi se proda ta zemlja, izađe natječaj, ja ponudim najbolju cijenu da li mi itko može praviti probleme. Naime tu kuću povremeno provjetrava neki čovijek te je u zadnjih godinu dana posadio neka 4 stabla maslina i napravio rošitlj. U stvari mišljenja sam da ako nije obrađivao taj vrt u zadnjih 20 godina, ne vidim da bi on mogao polagati neka veća prava na taj vrt od mene. Oba dva vrta se vode kao dvorišta.

 

Unaprijed zahvaljujem na dogovorima i savijetima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija