Jump to content

isključenje vode


aladin

Preporučene objave

Redovno plaćam vodu.Neki dan sam dobio obavijest od JP "Vodovod" da imam neki dug od prije 4 godine te da ukoliko ga ne platim da će biti prisiljeni isključiti vodu u kući. Znam da sam negdje čitao da da je voda opće dobro i da komunalna preduzeća svoje potraživanje naplatiti isključivo sudskim putem a nikako isključenjem vode. Molim, ako netko zna o kojoj odluci i kojeg ustavnog suda se radi da me o tome obavijesti. Svakako mi je jasno i to da je to potraživanje i zastarjelo prema odredbama ZOO-a.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...

I mene ovo jako zanima.

 

Dobio sam i sam opomenu od "Vodovoda" prije kojih mjesec dana da imam neki dug od prije 2 godine. Pošto sam ranije uvijek sve redovito plaćao i imam odreske, a i nakon jedne godine dug pada ionako u zastaru, čekao sam ili ovrhu ili tužbu pa da u prigovoru izjavim da je potraživanje u zastari.

 

Tužba nije stigla, ovrha nije stigla, nego su jučer stigla 2 radnika vodovoda i skinula vodomjer što im je dopustio član mog kućanstva s obzirom da ja nisam bio kod kuće.

 

Što sad? Nemam vodomjer, nemam priključak i to sve bez ikakvog pravomoćnog rješenja o tom fantomskom dugu?

 

 

Molim savjet ili pomoć kome se obratiti i istjerati ovu svinjariju na čistac. :place:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija