Jump to content

vanknjižno vlasništvo


legija

Preporučene objave

moj pok djed je kupio zemlju prije više od 40 godina,kupoprodajni ugovor je zagubljen,u katastru se sada kao posjednik vodi majka ,a zemlju je nasljedila od mog pokojnog oca,a prije toga moj pok.otac od pok djeda.Prilikom nasljeđivanja zemlja se uvjek vodila kao van knjižno vlasništvo,jer nikad nije zatražena provedba ugovora u zemljižnim knjigama.sada jedan od nasljednika prodavatelja koji je upisan temeljem ostavinske rasprave traži da se u katastru zavede kao posjednik,iako zna ili bi trebao znati da on nije stvarni vlasnik te zemlje,jer su zemlju otuđili njegovi preci.u katastru tvrde da zk izvadak ima prednost u odnosu na stvarnu činjenicu da je moja obitelj pošteni vlasnik te zemle više od 40-godina i da će biti primorani udovoljiti čovjeku koji traži upis u katastru a istovremeno je svjestan činjenice da on nije stvarni vlasnik te zemlje? što mi je činiti? molim odgovor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija