Jump to content

ukidanje presude


anonimno

Preporučene objave

molim pomoc,

ukinuta je presuda prvostupanjskog suda i predmet vraćen na ponovno suđenje,

budući sam po ukinutoj presudi izgubila spor pitam se sta sad sa troskovima iz proslog suđenja, dali ja snosim te troskove i dali me na novom suđenju cekaju opet isti troskovi za iste stvar??? :-o

 

zahvaljujem na svakom savjetu!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Radi se parnici za premještaj prava stvarne služnosti prolaza,progona i provoza.

Prvostupanjska presuda je bila u korist tužitelja i naravno udovoljeno je njegovom zahtjevu za naknadu troškova,ali ona je ukinuta i upućen je predmet na ponovno raspravljanje.

Zanima me dali u slučaju ponovno nepovoljne presude za mene moram platiti sve troskove prosle parnice i sada ponovnog raspravljanja?

U slučaju kad spomenuta služnost nije upisana u zemljišne knjige,dali se bez mog dopuštenja(odlukom suda)može naložiti njen premještaj?

Zanima me kako sud može naložiti premještaj te služnosti sa nekretnine jednog vlasnika na nekretninu drugog vlasnika? Kada je premještaj moguć samo na istoj nekretnini.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija