Jump to content

zahtjev za izuzecem suca


ljutko

Preporučene objave

imam apsolutan razlog za podnosenje zahtjeva za izuzecem suca u drugom stupnju (formalni razlozi - cak ih i sudac znade).

 

 

 

e sad, trebam savjet (iskljucivo odvjetnicki).

 

 

- tereti me se za prekrsaj pocinjen krajem 2007 ali se postupak vodi po novom prekrsajnom zakonu.

 

- prvostupanjska odluka je donesena pocetkom 2008 na koju sam ulozio prigovor.

 

- prije tjedan dana dobio sam poziv za glavnu raspravu.

 

- prekrsaj za koji me se tereti formalno nisam kriv i ako bi sudac sudio prema zakonu i dokazima morao je vec u prvom stupnju odbaciti optuzni prijedlog (ALI NIJE TO UCINIO). cijeli postupak je napad odredjenih struktura bliskih vlasti ... nevazno i vazno jer ce me se vjerojatno osuditi i u drugom stupnju jer je takva presuda naprosto politicki pozeljna

 

ono sto mi se cini najpametnije u ovom trenutku je ici na zastaru pa stoga moje pitanje glasi:

- da li da trazim izuzece suca odmah (ovo daje sigurno odredjenu odgodu - ali vremenski gledano kratku odgodu)

ili

- da trazim izuzece suca nakon zavrsene glavne rasprave (ovo mi se cini najpametnijim)

ili

- da trazim ponistenje postupka nakon donosenja drugostupanjske presude (bojim se da cu biti odbijen)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija