Jump to content

otvorenje ulice


jeremija056

Preporučene objave

budući da mi duže nitko ne odgovara opet molim lijepo da mi netko odgovori,budući da čekam na otvorenje ulice več 28g.dali opčina može otvoriti ulicu prije pokretanja postupka o izvlaštenju,jer imaju dvoje ljudi koji ni pod kojim uvjetima ne žele pristati da kroz njihove čestice prolazi ulica.napominjem da smo ja i još jedna osoba dobili građevne dozvole 1979g, i 1981g.sagradili smo kuće ali zbog ove dvojice nikako da se otvori ulica.puno hvala i pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

poštovani gospodine ude ja sam dobio građevinsku dozvolu uz privremeni prolaz kroz dvorište svojih roditelja do otvorenja ulice.ta ulica je bila predviđena urbanističkim planom još 1979g.kasnije je i opčina predvidjela tu ulicu svojim prostornim planom.2007g.opčina je dobila lokacijsku dozvolu za otvorenje ulice od županijskog ureda za urbanizam,ali od tada se ništa nije pomaklo iz mrtve točke.načelnik opčine se uvijek samo vadi na to da on ne može ništa učiniti dok ona dvojica ne pristanu da kroz njihove čestice ide ulica,međutim oni se nikako s tim ne slažu ni uz nikakvu naknadu a kad bi se otvorila ulica oboje bi imali gradilište.načelnik opčine mi govori da je opčina spremna njima dati pravičnu naknadu,međutim oni ne žele o tome ni razgovarati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

puno hvala nindy.meni zaista nije jasno zašto načelnik već jednom ne pokrene postupak o izvlaštenju?pomalo mi je to sve u najmanju ruku čudno.kad je trebalo predati zahtjev za izdavanje lokacijske dozvole,onda je rekao da treba ponovo izvršiti izmjeru ulice,mada je već nekoliko puta bila izmjera.nakon nekog vremena pitam ga kad će se vršiti izmjera,kaže nemogu naći geodeta koji bi to izmjerio,kad sam ga ja našao više nije trebalo raditi nikakva mjerenja.poslije toga trebalo je nekoliko mjeseci da pošalje zahtjev za lokacijsku,koja je na moju zamolbu bila dosta brzo izdana.na tome je sve stalo do današnjeg dana.neznam više kome da se obratim,što mi je dalje činiti?jedina nada mi je ovaj forum za koji vjerujem da će me usmjeriti kako dalje. pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija