Jump to content

Posjedovanje, posljedice


123321

Preporučene objave

Trenutno su ovi dogadjaji iza mene, na kaznenom sudu je proglaseno beznacajno djelo, na prekrsajnom sam dobio mjeru odvikavanja koju sam uspjesno izvrsio, novcanu kaznu nisam dobio.

 

Sad me zanima kako me moze ova greska kociti u zivotu? (znam gdje nemogu raditi)

 

1)dali ce to u policiji uvijek biti i hoce li policajci uvijek dobivati tu inf. prilikom rutinskog pregleda osobne

2) Sta za mene znaci kada nastupi rehabilitacija nakon 3 god 3) Sto se tice rada u drugoj drzavi i eventualnog preseljenja hocu li imati problema

 

Zanimaju me savijeti iskusnih ljudi, ulazem u studiranje i brine me ako ce me to jednog dana kostati dobrog posla.

 

Unaprijed hvala za bilo kakve odgovore !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Policija će TE uvjek voditi da si prijavljivan zbog posjedovanja droge iz čl. 173 st. 1 KZ.

 

To će ti vidjeti prilIkom svake provjere na cesti, na granici ako ti nekad budu radili sigurnosnu provjeru za prijem u državnu službu. To će biti osnova da malo detaljnije pregledaju tebe i vozilo. Za to nema rehebilitacije.

 

Još nešto ti si to krivo shvatio. Tebi je dokazano da si počinio djelo. Na prekršajom te nisu klaznili jer si bio prvi put ili mlad, a na kaznenom je utvrđeno da si počinio djelo koje je beznačajno zbog količine. Vjerojatno joint !

 

O tome si morao razmišljati prije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pozdrav...

 

nalazim se u slicnom problemu, samo meni jos postupak nije okoncan...

 

takoder bi samo nadodao pitanje, da li to sto te policija drzi u evidenciji moze biti osnova za odbijanje vize?!

 

...nazalost ucimo dok smo zivi i to najcesce i najbolje (nazalost i najbolnije) na vlastitim pogreskama, no smatram da ne bi trebao cijeli zivot imati problema zbog pogreske koju si ucinio u proslosti...

 

naprimjer ja cu krajem godine putovati sa grupom ljudi na putovanje u sloveniju i zamisli bruke kada me budu vadili van i pretresali mi prtljagu i cijela grupa ce stajati zbog mene...ma uzas...

ili cu imati prilike ici u ameriku u posjet rodbini koja bi me pozvala gore kao dar za diplomu jer zavrsavam faks, i kak da ja njima objasnim da eventualno ne mogu dobiti vizu...

jasno trebao sam razmisljati ranije, ali meni je osobno dovoljni bed sto sam se nasao u situaciji u kojoj jesam i zelim to sto prije zaboraviti..i okrenuti se zivotu daleko od toga...a kako kad mi neke osnovne stvari mogu sada biti uskracene zbog jedne,prve,glupe greske koja se NECE ponoviti...

 

sorry kaj sam se sad razvezao o svom problemu, ali te potpuno kuzim....

 

pozz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija