Jump to content

hell


Susu

Preporučene objave

nakon više od 20 god.solidnog braka(1 djet.),te "navodno"sporazomnog razvoda,vrato se ja s puta,a draga izbacila sve iz stana i tjera me u podstanare ili hotel.

šta da radim i imam li pravo biti u stanu do ravrgnuće suvlasništva,jer nemam kuda.

p.s.

imamo i zajedničko firmu i odvojenu sobu,sin nema ništa protiv,a situacija doma je o.k,samo neznam dokle ču izdržati pritisak

molim pomognite

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma fikus, večeras u više tema imaš savjetodavnog brljanja, a i čudnovatog tipkanja, pa da budimo precizni: ako slijedom zbrkanosti kad se čovjeka koji treba tužbu za smanjenjenje uzdržavanja šalješ da se žali Županijskom sudu, pa je tijek brakorazvodne parnice povezan s moranjem rješavanja imovinsko-pravnih odnosa sjetimo se da ovo čitaju i oni koji nisu još upućeni. Srećom, čovjek izgleda zna što još treba uslijediti da se (p)odijele glede stana, firme itd...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

newbie je napisao:

Ma fikus, večeras u više tema imaš savjetodavnog brljanja, a i čudnovatog tipkanja, pa da budimo precizni: ako slijedom zbrkanosti kad se čovjeka koji treba tužbu za smanjenjenje uzdržavanja šalješ da se žali Županijskom sudu, pa je tijek brakorazvodne parnice povezan s moranjem rješavanja imovinsko-pravnih odnosa sjetimo se da ovo čitaju i oni koji nisu još upućeni. Srećom, čovjek izgleda zna što još treba uslijediti da se (p)odijele glede stana, firme itd...

 

Ja sam imao tu sreću da nisam morao u brakorazvodnoj parnici voditi i podjelu imovine i razglabati o pravnoj stečevini na Općinskom Sudu! Vjeruj mi, to je nova glavobolja vrlo velikih broja brakorazvodnih parnica i dugo traje. Ali ipak - imovina je ipak imovina i svakave se igre isprepliću po tom pitanju, zar ne??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Susu je napisao:

nakon više od 20 god.solidnog braka(1 djet.),te "navodno"sporazomnog razvoda,vrato se ja s puta,a draga izbacila sve iz stana i tjera me u podstanare ili hotel.

šta da radim i imam li pravo biti u stanu do ravrgnuće suvlasništva,jer nemam kuda.

 

Ako je stan bračna stečevina , imate ista prava kao i supruga da živite u stanu.

Moj savjet je - prijavite stvar policiji. Ne samo pozivom, nego i pismenim putem. Čini mi se da vaši problemi neće prestati vašim povratkom u stan.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija