Jump to content

Podstanari u suvlasnickoj kuci


Alkemicar

Preporučene objave

Pomagajte dobri ljudi!

 

Podstanar sam u kuci koja je nakon smrti vlasnika pripala dvojici brace. S pokojnim vlasnikom imao sam ugovor, odnosno bio sam legalno prijavljeni podstanar. Zlocesti brat (vlasnik u 1/4 idealnog dijela nekretnine) urucio nam je otkaz u pisanom obliku. Dobri brat (vlasnik preostale 3/4) nema nista protiv da i dalje budemo podstanari u kuci pokojnog oca. Pitanje je; da li me zlocesti brat moze izbaciti iz stana i kako?, s obzirom na to da imam potpunu podrsku vecinskog vlasnika.

 

Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 godina kasnije...

Ja sam u ovom slučaju zločesti brat - imam isti slučaj ali sam ja vlasnik dijela stana u koji je većinski vlasnik uvalio podstanare - pustila sam ih tu živjet 15 god i sad imam malu bebu a mene s bebom tjeraju iz kuće u kojoj živim...

Zločesta... hmmmmmm

Isto ću im uputit pismenu zamolbu da isele iz kuće mog pokojnog oca... a, preprestrađno je da oni ostanu u toj kući a da ja nemam pravo bit u kući u kojoj sam odrasla!

A ako je zakon protiv nas - to je zbilja nečuveno! I NEMA NIKAKVE LOGIKE!

Sretno...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija