Jump to content

molim stručnu pomoč


pero2

Preporučene objave

Postoji li kakav zakon ili pravilnik koji bi definirao može li osoba sa VŠS obavljati poslove NK radnika? Naime radi se o gradskoj firmi, gdje sam prilikom zapošljavanja imao SSS i završenu prvu god fakulteta. Obećan mi je adekvatan posao i napredovanje prilikom stjecanja diplome(VŠS), no kada je došlo do potpisivanja ugovora o radu, direktor je pred mene stavio ugovor za NK radnika, koji sam ja potpisao na njegov nagovor, uz objašnjenje da je to samo privremeno. U međuvremeno sam diplomirao no on me i dalje drži na poslovima NK radnika i ne želi me uopće primiti u ured ni saslušati. Osjećam se prevareno i diskriminirano!

Unaprjed Hvala.

S poštovanjem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nažalost morat ću vas razočarati. posao obavljate na temlju potpisnog ugovora o radu,a ne stručne spreme. temeljm toga vaš sef je u pravu. druga je stvar što ste mu slijepo vjerovalipa niste potpisali ugovor o doškolovnju, ovako ništa. u vašem eventulnom podnesku možte se pozvati na diskriminciju, degradirnje , nemogučnosti napredovanja...

ovkve stvari regulirane su zakon o radu,kolektivnim ugovorom.zakonom o dskriminaciji. s podneskom se najprije morate obratit poslodavcu,a potom sudu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija