Jump to content

promjena brava


zvjura

Preporučene objave

pozdrav,u vlasništvu imam obrt koji posjeduje betonaru i asfaltnu bazu nizom okolnosti sa svim sredstvima se koristi firma moga oca kojega sam više puta obavještavao preko odvjetnika da napusti taj prostor ali se on na sve oglušuje,sad pitanje ako ja zamjenim brave na objektima a trenutno se nalazi i nešto vozila od moga oca u mome krugu smijem li ih ja zadržati do izmirenja dugova tvrdke moga oca mome obrtu?sori na podužem postu ali neznam više šta da uradim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani !

Sjednite s ocem za stol i porazgovarajte o dugovima tko kome koliko duguje .

 

Vi možete mijenjati brave ako je to Vaše vlasništvo, ali nikako ne možete zadržavati kamione ili druga sredstva koja Vaš otac koristi u poslu .

Moram naglasiti da nema sreće kada djeca ne poštuju roditelje, jer ipak je taj otac i nešto dobra učinio za Vas.

Narodi se zarate i na kraju moraju sjesti za stol i dogovoriti se .Vjerujte svaka odluka donijeta u bijesu nije dobra odluka .

 

Rimski filozof Seneka koji je bio učitelj Nerona savjetovao je Nerona " kada si ljut pogledaj se u ogledalu " ,pa u takvom stanju i odluke su takove .

 

 

Pozdrav !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala nasavjetu ali pošto sam pokušao sve na ljep način, mislim da mi nepreostaje drugo nego tako postupiti jer ovakim poslovanjem mom obrtu se nanosi znatna šteta,i mislim da imam pravo zadržati nečije pokretnine koje su na mome posjedu do izmirenja dugova bar tako mislim pa sam očekivao odgovor unapred hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija