Jump to content

molim za pomoc


rose

Preporučene objave

bila sam u vezi sa deckom koji je strani drzavljanin.prije nego sto je napustio zemlju boje receno prije nego sto je departovan ,dao je izjavu policiji(gdje je lagao) i tako mi napravio more problema. ja sam vec jednom dobila poziv da se javim u policijsku stanicu. otisla sam dala usmenu izjavu da nista od toga nije tacno sada ocekujem ponovo poziv, a u medjuvremenu sam se cula sa njim i on je spreman da demantuje svoju izjavu, da kaze kako je rekao i meni, da je nesto lagao, a da pola od tih navedenih stvari nije ni rekao i da je bilo dosta nesporazuma izmedju njega i prevodioca ... moze li mi neko reci kako bi to njegovo demantovanje izjave trebalo da izgleda ili kojom on sada izjavom (pismenom izjavom)moze mene bar djelimicno izvuci iz ovih problema koje je svjesno napravio

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nejasno je kako vas je ugrozio, mogucom kaznenom odgovornoscu mozda? Puno je tu faktora koje ste ostavili nejasne, od glavnog razloga zbog kojeg vas policija saslusava pa sve do razloga zasto je on deportiran. Kako bi mogli dobiti kvalitetniji odgovor morate kvalitetnije postaviti pitanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Klupe je napisao:

Nejasno je kako vas je ugrozio, mogucom kaznenom odgovornoscu mozda? Puno je tu faktora koje ste ostavili nejasne, od glavnog razloga zbog kojeg vas policija saslusava pa sve do razloga zasto je on deportiran. Kako bi mogli dobiti kvalitetniji odgovor morate kvalitetnije postaviti pitanje.

 

deportiran je nakon sto mu je viza istekla ,a prije deporture morao je dati izjavu o razlozima njegovog ostanka. e tu je pricao sve i svasta ..da ima dijete sa mnom sto nikako nije tacno, o nekakvim mojim poslovima i to je ono sto znam sa mog saslusanja.on mi je priznao da jeste lagao za dijete a o tim nekim poslovima nije ni pricao nista i da je spreman demantovat.uglavnom ja nemam niceg loseg u mom zivotu cega bi se plasila ili stidjela ali sama pomisao da imam posla sa policijom i da sam pod nekakvom istragom me psihicki ubija

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Onda se nemate cega bojati. Ne postoji medicinska dokumentacija da ste rodili dijete, jos manje da ste to dijete dobili s njime, a ako nemate nikakve povezanosti sa sumnjivim poslovima, na policiji i odvjetnistvu je da to dokaze. Samo na temelju njegovog iskaza, a pogotovo iz pozicije osobe koja je sama po sebi u sukobu sa zakonom tesko da ce vam uspjeti nesto "natovariti". Druga je stvar vasa mozebitna odgovornost jer ako ste znali da mu je viza istekla i da je morao napustiti drzavu, a bio je kod vas... Ali naravno, i to vase saznanje je potrebno dokazati. Ako ste cisti, ispricajte kako je sve bilo, sto manje se zapetljavajte u pricu, nemojte ostavljati dvosmislene odgovore i nemate brige.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Klupe je napisao:

Onda se nemate cega bojati. Ne postoji medicinska dokumentacija da ste rodili dijete, jos manje da ste to dijete dobili s njime, a ako nemate nikakve povezanosti sa sumnjivim poslovima, na policiji i odvjetnistvu je da to dokaze. Samo na temelju njegovog iskaza, a pogotovo iz pozicije osobe koja je sama po sebi u sukobu sa zakonom tesko da ce vam uspjeti nesto "natovariti". Druga je stvar vasa mozebitna odgovornost jer ako ste znali da mu je viza istekla i da je morao napustiti drzavu, a bio je kod vas... Ali naravno, i to vase saznanje je potrebno dokazati. Ako ste cisti, ispricajte kako je sve bilo, sto manje se zapetljavajte u pricu, nemojte ostavljati dvosmislene odgovore i nemate brige.

 

Vas odgovor me je puno smirio iako znam da nisam nista kriva i nemam se cega bojati, nekako kako da kazem... trebalo mi je to da cujem jos od nekog. od srca Vam hvala.pozz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija