Jump to content

Sta dalje?


Majta

Preporučene objave

Pozdrav svima.

 

Evo nakon 3 godine sudova i novca koji smo moja bivsa i ja odvjetnicima dali dolazi do finala.

Da pojasnim od 2002-2005 nisam placao alimentaciju jer nisam bio zaposlen od 2005 placam uredno i na vrijeme bez izmotavanja.

Prije 3 godine me je bivsa tuzila za alimentaciju za period od 02-05 i to sada je od suda doslo da moram platiti.

Tu sumu nemogu nigdje posuditi a nemam nista sta bih mogao prodati da to podmirim.

 

Kakva me sudbina ocekuje od naseg zakonodavstva?

 

Unaprijed Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ukoliko redovito viđate svoje dijete, tada je od Vas ljudski da plačate za svoje dijete alimentaciju i više od toga. Moja bivša me je uspjela naći i poslala mi e-mail u kojem mi se žali da su njen partner i ona u ovoj krizi ostali bez posla u svojem poduzeću i jasno za molbom za novčanu pomoć, jer da djetetu prijeti odlazak u dom za nezbrinutu djecu s obzirom da ga nemaju od čega izdržavati. Nisu, naravno, niti jednom rječju spominjali moje pravo da to dijete vidim, niti da budem s njime nakon toliko godina osporavanja susreta i viđenja. Moj odgovor je naravno bio NE, ali sam napravio ustupak i predložio bivšoj da dijete spremi za odlazak samnom u Kanadu, gdje ja radim i živim sa svojih četvoro djece. Ona bi imala privilegiju da vidi svoje dijete jednom godišnje na par sati na slovensko-hrvatskoj granici ili na mađarsko-hrvatskoj granici, kada sam ja na godišnjem odmoru sa svojom obitelji na Korzici! Možda se za to i odluči, pitanje je sada!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija