Jump to content

mobitel pod garancijom


acer

Preporučene objave

Kupio sam prije 3 mj. mob uz pretplatu... zadnjih 1mj. mobitel se gasi te se nece puniti, ne radi kako treba...2 puta je vec bio na servisu stavili su mu novi software ali i problem dalje postoji, svaki put su rekli da mob. radi i da su ga itestirali...

Ja hocu tuzit agram servis zbog toga sto me navlace i ne poprave taj mobitel kako treba. zanima me:

Koliko su sudski troskovi?

Kako da dokazem da je mobitel i dalje neispravan, dali bi video snimka mobitela bita dokaz?

Za sta tocno da ulozim tuzbu?

Koliko bi ostete mogao dobit?

Koliko bi taj spor cjeli trajao?

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iz vlastitog iskustva s istim servisom-traziti razgovor s voditeljem servisa. Spomenuti drzavni inspektorat i skrivenu gresku uredjaja. Na sto ce ponuditi zamjenu uredjaja. S njima se borim vec godinu dana, izdali su vec 2 nova aparata i oba divljaju, a glavni izgovor je kako servis nema vise podrsku od proizvodjaca (Siemens) koji je vec vise godina u stecaju. I ostanu zateceni kad se pozovemo na njihova vlastita pravila gdje u garanciji pise da se obvezuju 5 godina nakon isteka garancije osigurati servis i dijelove...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija