Jump to content

staklo s prozora oštetilo aute


scamar

Preporučene objave

Pozdrav svima.

Ne znam da li je moje pitanje svrstano u odgovarajuću rubriku,ali molim savjet.

Pri propuhu mi se zalupio prozor od sobe i staklo se rasulo po parkiranim automobilima koji su bili parkirani ispod prozora. Stan je u zgradi u Zagrebu,a staklo je palo sa 16.kata. Sva četiri parkirana automobila su manje oštećena te je bila policija na očevidu koja je zapisala da se radi o nesretnom slučaju. Vlasnici triju automobila su mi susjedi. Automobili su bili parkirani na mjestu koje je predviđeno za parking. Jedan automobil ima kasko osiguranje.

Zanima me jesam li dužan vlasnicima tih oštećenih automobila nadoknaditi štetu obzirom da je uzrok oštećenja staklo sa prozora stana kojeg sam vlasnik? To pitam obzirom na policijski zapisnik i uzrok oštećenja koji je bio nenamjeran. Pokriva li to osiguranje automobila ili sam zaista dužan nadoknaditi popravke oštećenja na tim automobilima? Hvala

 

P.S. Molim brzi odgovor jer mi se oštećene strane već javljaju za nadoknadu troškova popravka oštećenja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija