Jump to content

Naknada za uređenje voda


Kaliopa

Preporučene objave

Danas mi je poštom od Hrvatskih voda stigao štos uplatnica na iznos od 126,40 kn (tromjesečno) za naknadu za uređenje voda (stambeni prostor) uz Rješenje na temelju članka 35.st.1. Zakona o financiranju vodnog gospodarstva (NN br. 107/95, 19/96, 88/98 i 150/05)

Kaže između ostalog: Podaci o nekretninama utvrđeni su iz evidencije obveznika komunalne naknade, pa su stoga ispunjeni uvjeti za donošenje rješenja u skraćenom postupku iz članku 18. tog Zakona. Itd....

Možda mi ovako nešto nebi bilo čudno i frustrirajuće da se nekretnina u kojoj živim ne nalazi u mjestu koje je praktički u srednjem vijeku po pitanju infrastrukture. Mi naime nemamo niti vodovod, niti kanalzaciju iako se o tome priča već dva desetljeća.

Vodu skupljamo u cisternu koju smo izgradili sami o svom trošku, a o svom trošku napravili smo naravno i septičku jamu. Kakve ja molim Vas veze imam s Hrvatskim vodama??

Trebam li platiti to što me traže?

Jel to oni meni naplaćuju kišu koja padne na moj krov a ja ju eto skupim da bih pila i oprala se?

Što je najgore što mi se može desiti ukoliko odbijem platiti?

Računi glase na moju majku koja odavna nije pod tim prezimenom niti na toj adresi, ali polovica kuće glasi na nju a na drugoj polovici je ostavinski spor.

Kako da najbolje koncipiram žalbu (imam rok 8 dana)?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija