Jump to content

Prava prilikom rezervacije prijevoza u HZ-u


vrbisimus

Preporučene objave

Pozdrav svima,

posto sam nov ovdje neznam gdje da postavim ovo pitanje pa cu ovdje.

U Split sam iz Zagreba krenuo vlakom, samnom je isao i skuter, kupio sam u Zagrebu odmah i kartu za povratak, platio i rezervaciju i sve ostalo kako bi si osigurao mjesto. E sada posto je bila ova stravicna nesreca vlak iz Splita ne vozi, za putnike imaju alternativu sa busom do Perkovica a dalje vlakom ako sam dobro upamtio ali za prijevoz mog skutera nikakvu. Kazu nazovite dan prije da se vidi dali ce taj nocni vlak vozit iz Splita ukoliko ne dobit cu kao povrat novaca za skuter u Zagrebu?????? A kako da ga ja dopremim do tamo nitko nista. Sada mene zanima posto se vracam 2.8. navece kakva ja prava imam sa tom kartom i rezervacijom sta je odavno placena, dali ja mogu zahtjevat da oni prevezu skuter nekim alternativnim prijevozom npr. intereuropom te taj trosak da oni snose ili sta? Njih ocito nije briga kako cu ja to prevest a meni ne pada napamet placat iz svog djepa posto je cifra prijevoza PUNO veca.

 

Hvala svima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija