Jump to content

izigran ili se da riješiti?


kopi

Preporučene objave

Pozdrav!

 

radi se o sljedećem- prije godinu i po dao sam automobil limaru na farbanje jednog djela. auto je završen i posao je odrađen bez računa,ja nisam inzistirao na računu, jer sam igrao na kartu povjerenja. ovih dana farba se počela dizati, odlučim odvesti auto na reklamaciju, međutim limar ga ne prima, s objašnjenjem da je auto udaren. (auto nije udaren). što mi je činiti?

 

hvala na pomoći :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A naravno mogli bi obavijestiti nadležne organe ali se postavlja pitanje i zašto ste Vi preuzeli automobil bez računa.

Zašto se platili za nešto za što niste dobili račun.

Kako kriv on,tako krivi i vi :(

 

Nažalost,ja Vas u potpunosti razumijem,imala sam sličan slučaj ali se radilo o mehanici automobila i uglavnom naplaćeno mi je kao da je stavljen novi dio,a stavljen je rabljeni dio (sa nekog stovarišta automobila) isto tako nisam uzela račun,tj nisam ga ni tražila.

Bilo je isto ovako vrijeme godišnjih odmora,ja prvi dan godišnjeg,a tu večer putujem na more.

Glava u sto problema,kupovine,plaćanja režija,auto sam odvezla na servis i ni na kraj pameti mi nije bilo uzeti račun.

Desi se da meni auto ostane u kvaru na auto cesti na putu za more,uzrok taj dio koji sam promijenila jel??

Platim Hak,platim mehaničara,platim novi dio,i kasnim na more čitav dan....

Vratim se s mora,odem automehaničaru i ispričam ovo sve,on mi na to mrvo hladno traži račun,ja kažem da ga nemam i on mi na to kaže ako nemate račun niste ni bili ovdje...

 

I eto,pomirim se sa duplim troškovima,naučim za ubuduće i trudim se ne ponoviti vlastitu grešku

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija