Jump to content

Prometni prekršaj u BIH


chupo2

Preporučene objave

Pozdrav,

prije mjesec dana sam poslovno bio u Sarajevu i na putu natrag dvaput su me slikale kamere na cestama u Doboju i u Žepču zbog prevelike brzine. Zanima me dali oni mogu naplatiti te kazne pošto sam Hr državljanin i dali postoji kakva zastara na takve prekršaje te kakav je postupak ako me policija u BIH zaustavi.

Unaprijed Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

chupo2 je napisao:

Nadam se da je tako,da me nebi iznenadili sljedeći put kad budem išao za BIH

pozdrav

Nemoj se bas nadati jer imao si samo trenutno srecu da te nije niti jedna patrola zaustavila. U sljedecih nekoliko godina (neznam koliko je kod njih zastara)kad te zaustave bilo zbog rutinske kontrole ili nekog manjeg prekrsaja naplatit ce ti i za taj prekrsaj jer te imaju u evidenciji. i Nema sanse da se izvuces jer ti uzmu vozacku i prometnu i dok neplatis sve nema preko grane...

Govorim ti ovo iz iskustva.. na istom mjestu oko Zepca me uslikalo kad sam isao na more a naplatili mi kaznu od100 KM(400kn) prosli tjedan u blizini Brckog.. da da pa se ti nadaj..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija