Jump to content

susjedov pas


roberth55555

Preporučene objave

Poštovanje! imam jedan problem! susjed je kupio zemljište iza moje kuće i sad tamo pušta psa! taj pas non stop laje,cijelu noć, ne mogu spavat! svaki pas laje ali ovaj laje non stop,opće se ne gasi! zvao sam ga tri puta da ne mogu spavat, da ga neka zatvori! rekao je da njega ne zanima što meni pas smeta da će ga on i dalje puštat! inače pas je po danu u boksu i opće ne laje a po noći ga pušta iza moje kuće! zanima me dal netko zna kakav zakon o tome! dal postoji kakav zakon da pas ne smije lajati non stop po noći ili bilo šta! molim vas pišite ak netko zna što bih mogao učiniti! i nemojte mi sad davat one savjete ustrijeli ga,otruj ga jer bi me susjed tužio! pomagajte! da zovem policiju,da ga prijavim, tužim, bilo šta, pišite! koja prava imam

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Životinja nije kriva što se oglašava sebi na svbjstven način. On time izražava svoje zadovoljstvo, nezadovoljstvo, uglavnom pasji život.

Nikako životinju netreba maltretirati, još manje mu nanositi bol i patnje.

Životinja drugaćije nezna.

Ako se želite zamjeriti susjedovom psu, a neželite mu nanositi bol i patnju, postupite na slijedeći način:

Ako imate priliku, obilno ga zalijevajte iz vodovodnog crijeva.

Na taj način susjed vas nemože prijaviti za mučenje životinje, niti će psu to nanijeti kakve trajne posljedice.

Pas se užasno boji vode na takav način.

Ako ćete biti ustrajni, kad god vas će vidjeti nakon tuširanja, sakrit će se u mišju rupu.

provjereno!!!!!!.

Na taj način nećete potpuno izbjeći njegovo lajanje, ali ćete mu time utjerati strah u kosti.

Postoji još varijanta sa petardama, ali to ne preporučam, jer sirota životinja može dobiti traumu i doživjeti

šok zbog eksplozije.

 

Ja sam velik ljubitelj životinja, nastojim da ih ne uništavam ni maltretiram, ali postoje granice ljudske izdržljivosti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

i ja sam veliki ljubitelj životinja, ali mi je jedne zime susjedov pas dozlogrdio. svake noći zavijao je od mraka do zore. trpila sam, šutila, nisam se htjela zamjeriti niti psu niti susjedima. često sam mislila da sam glupa što šutim i trpim. međutim pas je prestao zavijati. više niti ne laje niti ne zavija, koda ga nema. simpatičan ogroman blento.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija