Jump to content

VIP net d.o.o. i Homebox


markoprk

Preporučene objave

konstantno imam problem sa Vipnetom i njihovim tumačenjima ugovora.

Sklopili smo ugovor za 150 kn mj.pretplate u cijenu je uključeno 2048 MB i 50 min.razgovora.

No nemem nikavu mogućnost praćenja svoje potrošnje pa moram ili potrošiti više nego želim ili manje nego moram platiti.

dali mi moraju omogućiti nekakav način da mogu dobiti točno onoliko koliko sam platio(2048 MB).

zatim su mi rekli prije mjesec dana da mi imaju pravo zaračunavati stavke retroaktivno 90 dana.

I kažu da je to u skladu sa zakonom.

Dali jeste?

Molim pomoć,ako treba više podataka tu sam.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vjerojatno Vas neće utješiti što niste jedini njihov korisnik koji ima takve probleme.

Možete provjeriti količinu prenesenih podataka putem one njihove famozne početne stranice. Ali naravno, ima kvaka. Ukoliko Vam se uređaj resetira (što se događa vrlo često, barem meni) nema više tih podataka jer brojač kreće od nule. Isto tako, ako niste uključili enkripciju može Vam se prikačiti bilo koji susjed (a enkripcija se poništi svaki puta kad se uređaj resetira). Naravno, sve to saznate tek kad upotrijebite krajnji bezobrazluk u razgovorima sa djelatnicima službe za korisnike. Ukratko, od VIP Homebox sranja Vas ne štiti ništa.

Predlažem Vam raskid ugovora s njima i ugovor sa nekim drugim operaterom. Preporučam Bnet.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poznate su mi te mogućnosti,no problem je da ne postoji niti jedan način da pratim svoju potrošnju a da te podatke VIPnet uvaži kao relevantne.

Istovremeno oni meni tvrde da im je susutav dobar i da nema grešaka.dakako bez dokaza o istom.

 

što se tiče zaštitie svoje linije ,odmah po uključenju zaštitio sam svoju mrežu solidnom lozinkom.Za sada nema pokazatelja da mi se netko kači na mrežu.

 

Raskid ugovora je opcija koju sam im ponudio,i to bez da mi plate bilo kakvu naknadu.

Još sam predložio da samo maknemo vremensku odrednicu iz ugovora.Pa da mogu odjaviti priključak čim postanu bezobrazni.

U ovom trenutku bih volio dobiti malo stručnije mišljenje-pravno gledano,nego je moje.ja sam naime pravna neznalica,ali znam da trebam pitati ljude koji znaju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija