Jump to content

Kako odjaviti adresu boravka bez punomoći


birdekla

Preporučene objave

Kako mogu odjaviti osobu koja ima prijavljen boravak na mojoj adresi ali ne stanuje u mojoj kući.

Radi se o pomajci mojeg bivšeg supruga koja je živjela u Lici do početka rata a onda se je odselila za stalno u Srbiju gdje i danas živi. Pošto je navedena kuća moje vlasništvo moj sada bivši suprug me je na prevaru naveo da potpišem njegovoj pomajci da živi na mojoj adresi da ona ne bi izgubila mirovinu stećenu radom u RH.

Kasnije sam saznala da on želi dobiti njezin stan u Lici u kojem su ona i njegov otac živjeli do rata, jer se je povratnicima iz Srbije obećalo vratit stanove ako se vrate živjeti u RH.

Kao što sam već navela ta osoba više ne živi u RH a ja je ne mogu odjaviti sa svoje adrese bez njezine punomoći koju mi ona ne želi dati.

Da li postoji neki način da je odjavim bez njezine punomoći.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala Vam na odgovoru.

Ja jesam podnijela prijavu na policiju da ta osoba ne živi više ovdje.

Da li sada moram čekat da toj osobi isteknu dokumenti ili što.

Znam da sam kriva za lažnu izjavu, ali mene je moj biši muž 18 godina fizički i psihički maltretirao tako da se može reći da sam je potpisala pod prisilom jer sam sve te godine živjela u strahu od njega.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prijava boravka vrijedi samo godinu dana i prijavu boravka potrebno je produžavatu svake godine.

 

prebivalište važi trajno odnosno do odjave.

 

ako u policiji ne uvažavaju usmenu odjavu

odjavu pošalji pismeno ,preporučeno i sa povratnicom

ili pismenu odjavu predati na uruđbeno u policiji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija