Jump to content

Latinica-zašto se zaključava?


anonimno

Preporučene objave

Ne vidim razloga da jedna ispodprosječna emisija kao što je navedena, ima takvu moć da se rasprava na tu temu odmah zaključava.

Ima pravnih aspekata na tu temu i mislim a je trebalo ostaviti ljudima od struke da procijene da li su onakvi ispadi bili dopušteni zakonom ili ne. Smatram da se na državnoj TV ne smiju iznositi onakve uvrede, napadi i neprovjerene činjenice. U startu emisija je bila nabijena negativno i u tom duhu se morala održati.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne velim da je za mene izneseno ništa, samo hoću čuti i drugo mišljenje. Ako je nešto bilo izmišljeno, netočno izneseno ili interpetirano onda u svakom slučaju netko za to treba i odgovarati na način uređen Zakonom. Samo još jednom pitam, što je to što je bilo prema vašem mišljenju izmišljeno ili netočno navedeno? Što konkretno?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Emocije i činjenice - neće se to nikada složiti.

 

Pazite, svaki Hrvat koji osjeća Hrvatsku za svoju Domovinu, priznat će Franji da je prvi hrvatski predsjednik i da je u nemogućim uvjetima od licemjerne svjetske zajednice, uspio proglasiti suverenost i neovisnost.

Kada nekoga mrzite iz bilo kojih razloga, onda ćete mu naći milijun grešaka. To je slučaj sa latinom.

Naime, njegova ta tendenciozna emisija nije se pozabavila pitanjima koja su povrijedila osjećaje Hrvata, nego baš naprotiv, bavi se time da povrijedi osjećaje Hrvata.

Zašto npr. ne govori o zločinima partizana, udabaša i ostalih gadosti titovog režima? Zašto ne govori o progonu Hrvata u inozemstvu od strane udbe, o progonima crkve, mučeništvu naših heroja.

Zašto dovodi ljude u studijo koji su nabijeni mržnjom protiv Hrvatske a ne ljude koji vole Hrvatsku?

Ja bi to smeće ukinula odmah, a tako misli i pola države. Zamislite u bivšem sustavu da li bi se usudio pljuvati po partizanima kako to sada čini po svemu što je hrvatsko? Sve se bojim ...

A by the way, mogao bi potražiti nekog stilista da se jednom obuče ko čovjek ... Još mu samo fale tenisite uz odijelo i pravi je predstavnik svoje nakaradne emisije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hrvatska je moja domovina i kao takvu ju volim više od mnogo čega drugog, no nimalo mi se nije sviđala u doba kad ju je vodio Tuđman.

 

I ne treba ga se posebno mrziti da bi mu se pronašlo milijun pogrešaka. Od njih milijun, preko većine bi mu se još nekako moglo proći (Točno, uvjeti vladanja su tad bili teški). No, preko nekih se teško do nikako ne prelazi. Okupiranje dijela susjedne države i protjerivanje preko 200 000 stanovnika vlastite zemlje, su zalog zbog kojeg nas civiliziran svijet, s pravom, s podozrivošću promatra.

Za takva djela nema valjanog opravdanja. Niti rat u BiH, niti to što je među protjeranima bilo mnoštvo primitivaca-balvanaša, okupaciju i protjerivanje ne mogu opravdati.

I kao što pristojni ljudi ne upadaju silom i ne otimaju tuđe kuće te ne protjeruju vilama nekulturne podstanare, tako ni pristojni narodi ne otcjepljuju dijelove tuđih država ni ne protjeruju vlastite državljane. A one koji takve stvari rade, svi ostali, s pravom, nazivaju divljacima.

I budimo realni, da nije preminuo, danas bi upravo zbog tih djela i on bio stanovnik zatvora u Den Haagu te bi zajednički s "monstrumom iz Požarevca" laštio optuženičku klupu. Bolje za sve da je prije preminuo, pa da se bar to nije dogodilo.

Njegov stil vladanja ostavio nam je zalog toga da smo od simpatija koje smo pred svima kao žrtva napada imali, u očima svih koji su nas promatrali i mi postali agresori, ne bitno različiti od onih koji su dolazili s one strane Drine.

Njegov stil vladanja ostavio nam je i podignutu ručnu kočnicu za europske integracije, u koje, eto u pretposljednjem vagonu, opterećeni suđenjima za počinjene ratne zločine, zajedno s "europskom" Turskom ulazimo.

A ne baš sa puno simpatija se sjećam svih plejada posljednjih primitivaca, njegovom odlukom unaprijeđenih u zvanja ministara, koji su ovu sirotu, ratom napaćenu zemlju na najbrutalnije načine pljačkali, ozbiljno pri tom po količini štete koju su napravili, konkurirajući bradatim pljačkašima koji su u čoporima dolazili s one strane Dunava i Drine.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zašto npr. ne govori o zločinima partizana, udabaša i ostalih gadosti titovog režima? Zašto ne govori o progonu Hrvata u inozemstvu od strane udbe, o progonima crkve, mučeništvu naših heroja.

 

da, baš...

i onda još o tome pričati slijedećih 100 godina..

(i o tuđmanu isto tako...)

 

boli me briga kako je nekada bilo...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Emocije i činjenice - neće se to nikada složiti.

Zašto npr. ne govori o zločinima partizana, udabaša i ostalih gadosti titovog režima? Zašto ne govori o progonu Hrvata u inozemstvu od strane udbe, o progonima crkve, mučeništvu naših heroja.

Zašto dovodi ljude u studijo koji su nabijeni mržnjom protiv Hrvatske a ne ljude koji vole Hrvatsku?

Ja bi to smeće ukinula odmah, a tako misli i pola države. Zamislite u bivšem sustavu da li bi se usudio pljuvati po partizanima kako to sada čini po svemu što je hrvatsko? Sve se bojim ...

A by the way, mogao bi potražiti nekog stilista da se jednom obuče ko čovjek ... Još mu samo fale tenisite uz odijelo i pravi je predstavnik svoje nakaradne emisije.

 

Neznam možda bi trebalo se stvarno pozabaviti ustaškim zločinima u Jasenovcu, Stara Gradiška, Jadovno, Pag ili se pokriti krpom po glavi i reći:

MOJ GRIJEH, MOJ GRIJEH, MOJ VELIKI GRIJEH! i imati veličinu u sebi i priznati ovo: Mi smo najgenocidniji narod u Europi i šire!

Trebalo bi čestitati partizanima na izvojevanoj slobodi koji su nam poklonili ovih pedeset godina, a užasavat se ove fašističke oligarhije HDZ-a koji su nam tu slobodu ukinuli!

ŽIVIO LATIN!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne znam, možda bi se ipak trebalo raščistiti oko JAZOVKE, BLAIBURGA, GOLOG OTOKA ITD. ITD.

Krasan vam je bio vodja kad je naciju drzao u strahu i vladao uspomoć jake udbe, ozne i ostalih zločinačkih organizacija, koje ne da su tlačile ljude u zemlji nego im nisu dali mira ni u inozemstvu.

Ali, kakve veze ima hdz sa zločinima, ako ih je uopće bilo, u doba NDH?

Ako ste vi sljednik partizana, hdz nije sljednik ndh.

Ja osobno nisam u HDZ-u jer me politiku u tom smislu uopće ne zanima.

Ja ne miješam kruške i jabuke. Za mene Hrvatske i politika bivša ili sadašnja, nije isto.

Hrvatska je jedno, a političari koji je vode, drugo.

Što se druga latina tiče, zao mi je što ste u njemu našli svog duhovnog vodju.

Naravno, dobra je HRT za Latina, dobra je i Hrvatska po kojoj se pljuje a isplati ti 100.000 kn honorara za emisiju. Pa gdje bi to dobio? I prodavao neku kvazidemokraciju ... Ha ha... Vi se koljite oko mojih suludih ideja, a ja ću natrpati svoj račun honorarima sa HRT.

Inače, komunizam je jedno od najvećih zala koje je ikad postojalo na planeti, i svi ga izbjegavaju i bore se protiv njega. A vi, gospodine, kojeg je jako briga što to svijet misli, pitajte se što vam je taj svijet dao. Zašto njih nije briga šta vi mislite?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Ne znam, možda bi se ipak trebalo raščistiti oko JAZOVKE, BLAIBURGA, GOLOG OTOKA ITD. ITD.

Krasan vam je bio vodja kad je naciju drzao u strahu i vladao uspomoć jake udbe, ozne i ostalih zločinačkih organizacija, koje ne da su tlačile ljude u zemlji nego im nisu dali mira ni u inozemstvu.

Ali, kakve veze ima hdz sa zločinima, ako ih je uopće bilo, u doba NDH?

Ako ste vi sljednik partizana, hdz nije sljednik ndh.

Ja osobno nisam u HDZ-u jer me politiku u tom smislu uopće ne zanima.

Ja ne miješam kruške i jabuke. Za mene Hrvatske i politika bivša ili sadašnja, nije isto.

Hrvatska je jedno, a političari koji je vode, drugo.

Što se druga latina tiče, zao mi je što ste u njemu našli svog duhovnog vodju.

Naravno, dobra je HRT za Latina, dobra je i Hrvatska po kojoj se pljuje a isplati ti 100.000 kn honorara za emisiju. Pa gdje bi to dobio? I prodavao neku kvazidemokraciju ... Ha ha... Vi se koljite oko mojih suludih ideja, a ja ću natrpati svoj račun honorarima sa HRT.

Inače, komunizam je jedno od najvećih zala koje je ikad postojalo na planeti, i svi ga izbjegavaju i bore se protiv njega. A vi, gospodine, kojeg je jako briga što to svijet misli, pitajte se što vam je taj svijet dao. Zašto njih nije briga šta vi mislite?

 

Zašto više tretitati te gluposti? Dajte zaključajte tu temu, jer možemo ovdje raspravljati i o besmrtnosti buha i njihovu oplodnju i...

 

MODERATORI NA VAMA JE RED!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.
  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija