Jump to content

koji status je u ovom slučaju


deltacro

Preporučene objave

Molio bih odgovor na pitanje u svezi potraživanja osobe da doprinesem uzdržavanju dok se ona nalazi " u statusu redovnog đaka"-tako kaže.. naime Ona je završila školu i nalazi se u sustavu MUP-a obrazovanje za zvanje policajac.Ima uredno besplatan smještaj,hranu i ostalo za školovanje ,a prima i naknadau od 450 kn.Obzirom da je nakon razvoda meni dodjeljen mld.sin o kojem brinem a majka je čak suglasila se da plaća 500 kn za sina,obzirom da je ona podigla tužbu za razvod i potraživala 1.500 kn pa i 2.000 Kn da ja trebam platiti za sina,nakon odluke suda ona je jedva pristala da plati 500 KN,no sad pokušava zajedno sa kčeriuz sramotne dopise pismenim putem ishodovati od mene da ja plaćam 100 eura punoljetnoj kčeri koja kaže da ima status redovnog učenika ? Molio bih odgovor ako je netko upoznat kako da objasnim tom redovnom učeniku da je ona ugovorom vezana za MUP i da prima novčanu naknadu uz sve ostale blagodati naravno i koristila je tatin status rvi i u dosadašnjem školovanju stipendije i ostalo..definitivno nerazmišlja o mld.bratu,a upravo njemu želim pomoći da ima djetinjstvo i da sa svojim vršnjacima sretno završi školovanje i odraste.. Puno je sudova je bilo u ovom razvodnom postupku ali pravda je pokazala da i otac može dobti da brine za mld.sina koji je izrazio i želju da živi s menom... pozdrav svima i još jednom molio bih pojašnjenje u svezi upita.. da kažem kako nema komunikacije među nama jer kčer to ne želi ali novce bi rado primila .katastrofa ! POzdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija