Jump to content

odlazak u lov


mg0901

Preporučene objave

molio bih jednu malu pomoć

večeras sam razgovarao sa savojim sinom na telefon i požalio mi se da ga užasno boli glava.Upitao sam ga da od čega ga boli i jeli se udario ili jeli ga netko udario..rekao mi je da nije već da je išao sa tetkom u lov.Dijete mi ima pet i pol godina.pitao sam ga dal je mama bila s njim kad je išao u lov ..rekao mi je da nije i da je tetak pucao dva puta i da se on jako prepao i da je plakao i da ga boli glava od tog pucnja..naravno majka se oglušila na sve to jer sam joj poslao sms i rekao joj da jel normalna..naravno otišao sam u mup I PITAO DA LI MALODOBNO dijete zakonski može sudjelovati u lovu..naravno reklu se da nema šanse..i ako želim prijaviti da prijavim...naravno kad sam spomenuo imena nije imk bilo drago već je jedan policajac rekao da je šef rekao da tu nema nekog zakona da li djete može biti u lovu i da dam samo izjavu pa da će oni vidjeti al da mi je to nepotrebno.napiosao je izjavu na nekom običnom papiru i još sam ga pitao gdjhe da potpišem rekao je da netreba..samo sam se nasmijao i rekoa do viđenja gospodine..zna se sve..hvala..

 

što mi je sada raditi...da li ima kaznenog progona jer ovaj nema ni dozvolu za lov a kamoli da li je lov dozvoljen i još je vodio malodobno dijete sa soobom...molim pomoć...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mg0901 je napisao:

da li ima kaznenog progona jer ovaj nema ni dozvolu za lov a kamoli da li je lov dozvoljen i još je vodio malodobno dijete sa soobom...molim pomoć...

 

Ako nema dozvolu za lov, malo je vjerojatno da za oružje ima dozvolu.

Ako je tako, policija mora samo zbog toga intervenirati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

mg0901 je napisao:

da to znam da je kazneno dijelo ako nema dozvolu za lov...ali da li ga mogu kazneno goniti ako je odbeo malodobno dijete u lov sa sobom i još je pucao ispred malodobnog djeteta...to me naj više zanima...

 

Ne vidim elemenata kaznenog djela.

 

Glede traženja odvjetnika, za taj dio imamo poseban dio foruma "Ponuda i potražnja - Tražim pravnu pomoć"

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija