Jump to content

odbijanje napredovanja na poslu


nis0508

Preporučene objave

U mojoj firmi ima više odjela,i želim se prebaciti u određeni unutar kojeg želim napredovati s vremenom po ljestvici prema gore. Međutim, poslodavac mi nudi napredovanje unutar postojećeg Odjela, s većom plaćom. Budući da to nije ono što ja želim (ukoliko potpišem, unutar tog istog Odjela nema više pozicija na ljestvici), i zanima me što se događa ukoliko ne potpišem aneks? Može li mi poslodavac ubuduće zabraniti ikakva napredovanja i ostaviti me na poziciji kojoj jesam? Koliko vremena radnik ima "za razmisliti" prije potpisivanja Aneksa nakon što je ponuđen?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nis0508 je napisao:

U mojoj firmi ima više odjela,i želim se prebaciti u određeni unutar kojeg želim napredovati s vremenom po ljestvici prema gore. Međutim, poslodavac mi nudi napredovanje unutar postojećeg Odjela, s većom plaćom. Budući da to nije ono što ja želim (ukoliko potpišem, unutar tog istog Odjela nema više pozicija na ljestvici), i zanima me što se događa ukoliko ne potpišem aneks? Može li mi poslodavac ubuduće zabraniti ikakva napredovanja i ostaviti me na poziciji kojoj jesam? Koliko vremena radnik ima "za razmisliti" prije potpisivanja Aneksa nakon što je ponuđen?

 

Bok nis0508,

na ta tvoja pitanja je teško odgovoriti. Odgovori bi bili mogući kad bismo mi forumaši bolje poznavalj situaciju u tvojoj firmi. Mislim da tu sam moraš procijeniti stvari i odlučiti. Pri toj procjeni uzmi u obzir sljedeću situaciju: Što ako ne prihvatiš anex? Možda će poslodavac odlučiti ići na poslovno uvjetovani otkaz ugovora o radu?

:misli::misli::neznam:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija